درباره ما

اكسير شرق در اولين روزهاي فصل زيباي بهار در سال 1373 با انديشه اي بزرگ و تعالي‌نگر با استعانت از خداوند مهربان، در جوار بارگاه ملکوتي حضرت علي‌ابن‌موسي‌الرضا (عليه السلام) در شهر مقدس مشهد پا به عرصه وجود گذاشت.
اين مجموعه‌ي كوچك اما پويا و جوان، با تلاش، پشتكار و لطف خداوند متعال در همان سال هاي نخست فعاليت به موفقيت هاي شغلي بسياري دست يافت تا اين‌كه در سال 1377 با دريافت پروانه‌ي كسب از اتحاديه صنفي به فعاليت‌ خود رسميت بيشتري بخشيد و پس از آن با توجه به گسترش فعاليت ها و بنا‌ به ضرورت در سال 1382 شخصيت حقوقي خود را در اداره ثبت شركت هاي مشهد با نام شركت اكسير شرق مشهد (سهامي خاص) به ثبت رساند و در سال 1385 نيز با دريافت كارت بازرگاني عملاً به جمع شركت هاي بازرگاني بين المللي پيوست.

شركت اكسير شرق در كنار فعاليت هاي داخلي خود، از سال 1379 به عنوان نماينده رسمي صنايع Zydex هندوستان در ايران و هم‌زمان با اولين سالگرد تاسيس آن، اقدام به معرفي، بازاريابي و واردات ‌محصولات اين شركت به بازار ايران نموده است. در حال حاضر نيز پس از گذشت حدود يک دهه همکاري مستمر، با معرفي محصولات متنوع پليمری و دوست‌دار محيط زيست به صنعت نساجي ايران و هم‌چنين مواد شيميايي نانوتکنولوژی، جزو معدود شركت هاي پيش‌گام در عرضه فن آوری های روز دنيا مي باشد.

چشم انداز شرکت اکسیرشرق

1- انتخاب اول مشتریان در صنعت ساختمان برای ضد آب سازی و محافظت ساختمانها و سازه ها.

2- انتخاب اول پیمانکاران و شرکت های فعال در صنعت راهسازی و آسفالت ، شهرداری ها و ادارات راه وترابری کشور برای استفاده از افزودنی های نانو تکنولوژی برای آسفالت، قیر های امولسیون کاتیونی.

3- انتخاب اول فروشندگان و بازاریابان مواد و مصالح ساختمانی و راهسازی نانو تکنولوژی.

4- بیشترین سهم بازار در بین وارد کنندگان و تولید کنندگان محصولات ضد آب سازی نانو تکنولوژی و افزودنی های نانو تکنولوژی صنعت راه سازی و آسفالت

5- انتخاب اول کشاورزان در امر اصلاح خاک و کشاورزی پایدار با حذف کودهای شیمیایی، افزایش حاصلخیزی طبیعی خاک، حفاظت از منابع محدود آبی و افزایش بازدهی محصول

بیانیه و ماموریت ما :
ایجاد ارزش افزوده ی واقعی با حفظ سرمایه های مالی برای مشتریان و تبدیل آن ها به مشتریان وفادار با در نظر گرفتن سه اصل:

 • بهترین کیفیت محصول
 • مناسب ترین و مقرون بصرفه ترین قیمت
 • قوی ترین خدمات فنی و پشتیبانی و اطلاعاتی

درباره شرکت زایدکس

دیدگاه

"حفاظت از منابع محدود از طریق نوآوری برای جهانی پایدار"
پایداری از طریق نوآوری: ما زمین را از نسل های آینده به امانت گرفته ایم، این وظیفه ماست که آن را اگر نه بهتر، حداقل در شرایطی قابل سکونت به ایشان بازگردانیم. استفاده عاقلانه از منابع محدود طبیعی و تلاش برای پایداری با جلوگیری از تولید گازهای گلخانه ای وظیفه امروز ماست. این مفهوم در مرکز تمام نوآوری های زایدکس وجود دارد.


ارزش های اصلی:
کمال
دوراندیشی
فداکاری
فروتنی
یکدلی

تحقیق و توسعه

از زمان تاسیس در سال 1997، زایدکس در حال توسعه، خلق و ارائه تکنولوژی های شیمیایی دوستدار محیط زیست در بخش کشاورزی، نساجی،راه سازی و ساختمان بوده است. تحقیق و توسعه ستون فقرات صنایع زایدکس می باشد. رویکرد نوآورانه به تحقیقات، زایدکس را قادر ساخته تا با گستره وسیعی از دستاوردهای فناورانه در عرصه حاضر گردد. آزمایشگاه های زایدکس خود را با بهترین ها در جهان مقایسه می کنند. سه آزمایشگاه زایدکس مرکز تمام تحولات منجر به تکنولوژی های انقلابی است. زایدکس عمیقا به نگهداری محیط زیست و حفاظت از منابع محدود طبیعی متعهد می باشد. استفاده از نوآوری در مرکز توجه علم و تکنولوژی قرار دارد. با محصولات منحصر به فرد خود نیز کاربردهای خلاقانه زایدکس در مسیر خود برای رهبری یک انقلاب در سراسر جهان قرار دارد.
این ها بخشی از مهمترین تکنولوژی های نوآورانه و ابداعی توسط زایدکس می باشند.

 • ضدآب سازی نانوتکنولوژی برای بتن، سنگ، آجر و کلیه سطوح سیلیسی
 • ضدآب سازی نانوتکنولوژی و تثبیت اساس های خاکی
 • افزودنی نانوتکنولوژی برای آسفالت داغ و آسفالت گرم
 • افزودنی نانوتکنولوژی برای قیر امولسیون
 • جوهر های پایه آب فاقد پی وی سی
 • رزین پلی استر پایه آب
 • آنتی باکتری بر پایه سیلان (فاقد متانول) برای منسوجات
 • سوخت امولسیون شده (F.5) برای بهبود راندمان (10-8 درصد)
 • اصلاح کننده خاک برای بازده چشمگیر محصولات کشاورزی

zydex

مدیریت دکتر آجای رانکا (Ph.D. Polymer Science & Engineering – USA)
دارای مدرک دکترای مهندسی و علوم پلیمر از ایالات متحده آمریکا

 • همکاری با صنایع PPG آمریکا به عنوان متخصص R&D
 • به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از برترین دانشمندان در ارائه کارهای برجسته و پیشرو در شیمی پلیمر و نانوتکنولوژی
 • صاحب امتیاز تعداد زیادی پتنت ثبت شده علمی در آمریکا، اروپا و هندوستان
 • همکاری با بسیاری از سازمان های اجتماعی، تجاری و بازرگانی
 • حامی ثابت قدم در آموزشهای بشر دوستانه

راه های ارتباطی


با ما تماس بگیرید

info@exirshargh.com
+۹۸ ۵۱۳ ۶۶۶ ۲۰ ۲۰
×